Microsoft uvolnil seznam změn, vydání Windows Phone 8.1 je na dosah

0

Oficiálně oznámeno nebylo nic, vydání Windows Phone 8.1 je nicméně s nejvyšší pravděpodobností velice blízko. Nedávno proběhly spekulace o vydání, ty však pocházely z nepříliš důvěryhodného zdroje. Také se nepotvrdily. Tentokrát máme důvod věřit, že operační systém bude mezi uživateli smartphonů s Windows Phone 8 distribuován v nejbližších dnech.

Tip: Všechno je ok, Microsoft na léto stále plánuje aktualizace pro Windows (Phone)

Když pominu to, že se s létem jako obdobím pro vydání počítalo, Microsoft na webu www.windowsphone.com zveřejnil seznam novinek ve Windows Phone 8.1. V minulosti když k něčemu takovému došlo, distribuce se rozjela záhy. Stránka je k dispozici i v českém jazyce. Microsoft v novinkách zmiňuje Cortanu, ale druhým dechem dodává, že si ji zatím užijí jen v USA.

 

Ve Finsku už navíc Lumie 925 v rámci pilotního programu dostávají už pár dní software Lumia Cyan. Pokud se účastníte programu pro vývojáře, jenž vám umožní okamžitě získat nejnovější sestavení Windows Phone, máte v telefonu čerstvější verzi než je uvedená na webu Microsoftu. Technicky vzato Redmondští dlaždice ve verzi 8.1 dodělali v dubnu, od té doby však stihli vydat další tři aktualizace, které řešily zbývající chyby.

Vydání Windows Phone 8.1 je pravděpodobně na spadnutí
Vydání Windows Phone 8.1 je pravděpodobně na spadnutí

via Windows Phone Central

Ohodnoťte tento článek!