Microsoft už pracuje na dokumentaci Windows 8

0

Již v minulosti byl Microsoft několikrát popotahován za nedostatečnou dokumentaci svého operačního systému. Kvůli ní nemohla řada vývojářů plně přizpůsobit své programy. Tomu je ale zdá se konec. Microsoft totiž již nyní pracuje na technické dokumentaci, zatím jen pro Oddělení spravedlnosti Spojených států.

Ačkoli v technických dokumentech pro protimonopolní úřady se přímo výraz Windows 8 nevyskytuje, označení „nová verze Windows pro klientské počítače a Windows Server“ poměrně jasně udává, o co se jedná.

Microsoft o tomto systému prozatím oficiálně mlčí a mnoho informací proto zůstává zahaleno tajemstvím. Oproti předchozím verzím má Windows 8 přinést zcela nové koncepty ovládání. V současnosti na dokumentaci a spojených projektech pracuje asi 500 zaměstnanců.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak je potreba aspon trochu postrasit zbyvajici uzivatele XPcek a pokusit se je dostat na sedmicky :))

    Myslim ze kdyz nekdo bude opravdu hodne chtet, tak to nebude problem ani u Vist, ani u sedmicek…

  2. No neviem ale hadam vsetci co puzivaju win, tak o LM Hashe uz poculi. Okrem toho sa to tyka aj Vist. Je pravda ze W7 uz ma predkonfigurovane abi LM Hash uz neukladala, snad by ale namiesto strasenia radsej bolo vhodnejsie doplnit kratky navod ako LM Hash vypnut aj v lubovolnom starsom systemem od NT 4.0 SP4.
    Ak to je brane ako novinka ze 5.3 sekundy, tak pri 14 znakovom hesle som uz videl aj lepsie casy 😉

  3. Mno k té debatě jestli chceme na XP zůstat ještě 10let.. klidně.. vůbec to nezatěžuje Pc a pro uživatele se starším počítačem je to vyhovující jediné co je tak jsem si změnil vzhled na vlastní, který jsem si udělal a je to luxusní systém a ty hesla?.. k čemu to je?.. stejně se mi do PC, který mám doma nikdo vlámávat nebude meboť nechápu na co by mu to bylo. sedmičky jsem si už vyzkoušel.. líbí se mi tam celkem grafické provedení ale i tak by jsem naprosto změnil lištu kde se ukazují okna ta je pro mě naprosto nevyhovující a extrémně zpomlauje Pc + celkem velká nekompabilita s hrama (farming simulátor jede taktor jede zetor) ta tam nejede nainstaloval jsem všechny ovládače ke grafice, základce atd.. všechno v pořádku ale hra stejně nejede.. + zdá se mi něaký zmatený proto zůstávám u XPček – navíc mám originál a nechci platit za uprage