Microsoft v manuálu pro Surface Pro 3 potvrdil existenci varianty Mini

0

O Surface Mini víme minimálně to, že tablet vznikl, ale jeho start byl na poslední chvíli odložen. Uvedení na trh zabránil sám Nadella s Elopem. Ředitel Microsoftu a viceprezident divize zařízení a služeb došli k názoru, že zařízení by zákazníky v obchodech nijak nenadchlo a nebylo by ničím moc výjimečné.

Tip: Surface Pro 3 vyřešil problém s volnou klávesnicí a předvedl nový stojánek

Vzhledem k pozdnímu zastavení odhalení zase tolik nepřekvapí, že manuál k Surface Pro 3 obsahuje řadu zmínek a odkazů na Surface Mini. Za všechny stačí vybrat větu „You’ll pair your new pen with Surface Mini a little later during setup.“ Tablet by zřejmě přišel na trh se stejným perem jako dražší a větší Surface Pro 3.

 

Spekulovalo se o tom, že by se mohlo jednat o dobrý nástroj na vedení poznámek. Tím se však stal již zmíněný model Pro 3. Po zmáčknutí tlačítka na peru se spustí OneNote. Displej přitom detekuje opřenou ruku, takže se zaznamenává pouze pohyb pera. Není pochyb o tom, že právě prostřednictvím manuálu Microsoft potvrdil existenci zařízení, o němž dosud oficiálně mlčel. Pořád nevíme, jestli ho někdy uvidíme.

via The Verge

Ohodnoťte tento článek!