Microsoft vylepšil Windows Store, Bing Translator už rozumí mluvenému slovu

0

Jedna z aktualizací, která se stala součástí lednového záplatovacího úterý, se zasadila o několik vylepšení obchodu s aplikacemi ve Windows 8.1. Aktualizace s označením KB 2913270 zlepšila čas potřebný ke spuštění Windows Store na zařízení Surface RT. Nestane se, že by obsah aktivní dlaždice neodpovídal aktuálnímu výběru zajímavých aplikací. Dále vývojáři opravili mnoho chyb, kvůli nimž se nedařilo obchod otevřít, případně kvůli kterým padal a nechoval se tak, jak by správně měl. Pro získání vylepšení spusťte službu Windows Update.

 

Redmondští dále vypustili aktualizované aplikace. Konkrétně si po delší době vzali na paškál Bing Translator. Překladač se naučil překládat na základě toho, co mu říkáte. Hlasový vstup ale není jedinou pozitivní novinkou. Kameru můžete používat jak v režimu na šířku, tak na výšku.

Edice aplikace Bing Translator pro Windows Phone se také dočkala vylepšení. Konečně není zapotřebí internetového připojení k tomu, aby překládala. Stačí, když si stáhnete příslušné jazykové balíčky. Objevil se i nový Skype pro Windows 8.1, ale ten podle všeho pouze opravuje chyby.

Bing Translator už rozumí lidské řeči
Bing Translator už rozumí mluvenému slovu

via WindowsObserver.com | WinBeta

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Osobne som sklamaný so situácie aka je okolo microshuteringu kedze este prednedávnom som sa rozhodoval ci dokúpim jednu HD6950 do CrossFire ale nakoniec som od toho upustil a to len kvoli mikroshuteringu. Co vsak vobec nechapem je ze microshutering tu je od zaciatku a to uz su roky rokuce(teda od cias HD3xxx od kedy AMD pravidelne vydava ako tom model dvojjadrovu grafiku) ze tento problem nebol odstraneny.

  2. @del42sa: Žádným MS single karty netrpí, všechny tyto již „vousaté“ grafy jsou spíše dílem nepřesnosti měření frapsu.

    MS zůstává problémem pouze u multi-gpu, kde se myslím, prospěšnost frame meteringu u nVidia projevila. No a u CF AMD se čeká na frame pacing. Pokud já si dobře pamatuji, tak nové ovladače s frame pacing byly ohlášeny opravdu až na červenec.

  3. No pokud se místním redaktorům bude chtít, můžou to tady proměřit sami s ruznými verzemi catalyst ovladačů … Může to ovlivňovat samozřejmě více faktorů, mimo jiné použitý pevný disk, množství operační paměti, verze ovladaču, atd.