Microsoft zaplavil chytré hodinky svými aplikacemi. Vydal Outlook, OneNote, Translator a další

0

Nepočítáme-li funkčně omezený náramek Band, Microsoft zatím vlastní chytré hodinky nemá. Má však chuť pro ně vyvíjet aplikace, a tak zaplaví alespoň konkurenční platformy. Právě vydal hromadu nového nebo aktualizovaného softwaru.

 

Pro Apple Watch vyšel Outlook. Obsahuje přehled e-mailů i kalendář. Zprávy je možné na hodinkách číst, archivovat, mazat, označovat štítky a odložit je k pozdějšímu přečtení. Je také možné rychle odpovědět pomocí přednastavených zpráv, případně odpověď nadiktovat.

Outlook

Zápisník Wunderlist dostal novou funkci Quick Add, přes kterou lze hlasem nadiktovat nové upomínky. Aplikace je sama převede na text a uloží třeba jako to-do list.

Firemní sociální síť Yammer umožňuje spravovat události a konverzace přímo z hodinek. Aplikace pro Apple Watch ale teprve přijde, Microsoft ji jen oznámil.

Wunderlist

Překladač Translator podporuje 50 jazyků včetně češtiny. Slova nebo věty lze diktovat i hlasem, často používané překlady lze připnout, aby příště byly po ruce.

Translator

OneDrive upozorňuje na poslední úpravy sdílených dokumentů a uložené fotky je možné nastavit jako pozadí ciferníku. OneNote zase nově podporuje hlasové diktování poznámek.

OneDrive

Aplikace ke stažení

Zdroj: Microsoft

Microsoft zaplavil chytré hodinky svými aplikacemi. Vydal Outlook, OneNote, Translator a další
Ohodnoťte tento článek!