MIDDroid A2: Lehký, tenký a snadno přenosný

0

Mobilní zařízení určené pro připojení k internetu, které zaujme nízkou hmotností a tenkým tělem s tloušťkou pouhých 12 milimetrů. Takový je přístroj mivvy MIDroid A2, který na český trh přináší společnost mivvy.

Zařízení MID (Mobile Internet Device) s operačním systémem Android 2.1 je zajímavě designově zpracováno a je vybaveno dotykovým ovládáním. Přístroj je doplněný o celou řadu vylepšení, jako je například displej s citlivější dotykovou vrstvou, možnost nabíjení z USB, trackball a silnější 4500 mAh baterie.

Multimediální tablet pohání procesor Rockchip RK2818 a 256 MB paměti RAM, což zajišťuje rychlý chod operačního systému Google Android 2.1. Díky přítomnosti Android Marketu je možné doinstalovat jakoukoliv z nepřeberné palety aplikací, jejichž počet již překonal hranici 100 tisíc.

K ovládání slouží 7palcový dotykový displej s rozlišením 800 × 480 bodů, disponující rezistivní technologií. Novým ovládacím prvkem je pak trackball, nechybí ani polohový senzor zajišťující automatické otáčení obrazu.

MIDroid A2

Tablet je vybaven 4GB flash pamětí rozšiřitelnou až o 16 GB pomocí microSDHC karet. Připojení k internetu zajišťuje vestavěné Wi-Fi. Pro přehrávání hudby je připraven standardní 3,5mm výstup na sluchátka a vestavěný reproduktor. Přehrávač videa si díky hardwarové akceleraci poradí s 720p HD videem.

Dlouhá výdrž na baterie je jeden z nejdůležitějších parametrů mobilního zařízení, proto je přístroj vybaven Li-Pol akumulátorem o kapacitě 4500 mAh až pro 5 hodin nepřetržitého provozu. Propojení s počítačem i připojení dalších zařízení umožňuje dvojice konektorů USB/minium.

Doporučená maloobchodní cena mivvy MIDroid A2 je stanovena na 4.499,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ mivvy

MIDDroid A2: Lehký, tenký a snadno přenosný

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář