Mimique: mobil, jehož kryty měníte elektronicky

0

Koncept Mimique je odpovědí na našlapané telefony současnosti, které vypadají a fungují více jako kapesní počítače než obyčejné mobilní telefonu. Mimique se snaží skloubit to nejlepší ze starých mobiních telefonů s nejmodernější technologií dotykových displejů. Mimique by mohl obsahovat některý z open-source operačních systémů určených pro mobilní telefony upravený tak, že by umožňoval uživatelům stahovat z internetu další funkce a skiny telefonu. S možností stahovat tyto nové funkce by tak uživatelé neměli mít potřebu kupovat kdykoli v budoucnosti nový mobilní telefon.

Tyto stahovatelné kabátky umožní uživatelům přetvořit prostředí telefonu podle vlastních představ a přepínat je podle situace nebo třeba vyzváněcích režimů. V kanceláři tak bude váš telefon oděn ve stylovém a lehce elegantním dvoubarevném hávu, na divokou večerní párty jej převléknete do duhového kabátku. Abyste tomu přesně rozuměli: zkrátka jako jste si doposud kupovali kryty pro svou Nokii na stáncích Vietnamských prodejců, nyní je bude zdarma (snad) stahovat přímo z internetu.

Tak, a teď mi řekněte: bude dobře, jestli se tento koncept dostane do výroby nebo zda upadne v zapomnění ihned, jakmile tento příspěvek opustí titulní stránku tohoto magazínu?

 Odkazy k tématu: RKS Design

Mimique: mobil, jehož kryty měníte elektronicky

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte