Místo bagety paměťovku nebo kabel. Alza testuje prodejní automaty

0
Alza ufon
Alza

Podzemní garáže OC Eden v Praze dostaly novou zajímavost. Alza v nich testuje prodejní automat, ve kterém si budete moci rovnou zakoupit spotřební zboží podobně jako u boxů s občerstvením. Alza ale místo baget nabízí flashky, paměťové karty, sluchátka, baterky, nabíječky, kabely ale i drogistické zboží.

Projekt cílí na možnost umístění prodejních automatů na strategických místech, kde není možné umístit prodejnu ani výdejní automat AlzaBox. Pokud se prodejní automat osvědčí, nachystáme mnoho dalších vylepšení. Ostatně, na to jsou už naši zákazníci zvyklí a berou to jako samozřejmost, což nás na jednu stranu velmi těší, na stranu druhou zavazuje dodávat stále dokonalejší řešení,“ uvedl Jan Moudřík, ředitel expanze, facility a showroom managementu Alza.cz.

V automatu se platí výhradně kartou. Díky spolupráci s ČSOB jsou podporovány i platby nad 500 Kč, automat má klávesnici pro napsání PINu.

Prodejní automat Alzy v pražské OC Eden
Prodejní automat Alzy v pražské OC Eden

Firma kromě toho oznámila, že ještě letos otevře pobočku ve Vídni. Kamennou prodejnu tak bude mít už ve čtyřech zemích (kromě ČR ještě na Slovensku a Maďarsku). Alza dále letos chystá nové regionální centrum v Ostravě.

Ohodnoťte tento článek!