Mobil.cz zrušil internet zdarma, ale přinesl lepší datové balíčky

8
Mobil.cz
Mobil.cz

Od neděle již Mobil.cz nenabízí pomalý internet zdarma, tématu jsme se věnovali již před měsícem. Virtuální operátor si ale ponechal jinou výhodu, a to bezplatný 200MB balíček po dobití minimálně 200 Kč. Platí jen 30 dní. Pokud data nevyčerpáte, nepřevedou se do dalšího měsíce. Pokud je naopak vyčerpáte, budete i nadále surfovat rychlostí 32/16 kb/s (avšak jen do 30. dne od dobití).

Komu zpomalení nevyhovuje, ten si může přikoupit datový balíček, jejichž skladbu Mobil.cz od 11. června upravil. Balíček Extra Data i nadále stojí 60 Kč a platí jen 10 dní, ale místo původních 80 MB nově dostanete 300 MB. Balíček Rychlý giga nadále stojí 300 Kč a platí 30 dní, ale místo 1 GB dostanete 2 GB. Veškerá data včetně těch bezplatných po dobití lze vyčerpat bez příplatků i v EU.

PS: V podmínkách Extra Data (zde v PDF) se píše i o balíček Mega Data. Nikde jinde o něm ale operátor na webu nepíše.

Mobil.cz zrušil internet zdarma, ale přinesl lepší datové balíčky
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas

8 KOMENTÁŘE

  1. Největší a absolutní výhoda tohoto operátora skončila… novými novinkami to rozhodně nevylepší… Ne každý potřebuje protelefonovat +200,- Kč /měsíc, ale spoustě lidí naopak stačí pomalý internet zdarma ke stažení pošty, prohlížení webu a chatování.

    • To bylo poněkud předčasné. O přechodu jinam bych počkal tak na září, až se situace uklidní a ustálí. Teď je to všude samá změna.

      Jinak pomalý internet dostanete v Sazka Mobilu na „Šťastný tarif 127“ za 127 Kč měsíčně. K tomu 200 MB rychlého a volání a SMS za 90 haléřů.