Mobil se dvěma SIM a TV

0

Novinka navazuje na svého předchůdce a nabízí také vylepšení. Kromě schopnosti přijímat analogový televizní signál přibyla například podpora BlueTooth s profilem A2DP pro bezdrátová stereo sluchátka. Součástí balení je program pro synchronizaci kontaktů MivvySync a také SIM Toolkit lze nyní využít na obou používaných SIM kartách.

Jako první upoutá dotykový 2,6″ QWGA displej (320 x 240 bodů). Mivvy dual TV je vybaven gyroskopickým senzorem, takže pozná, když ho v ruce otočíte. Displej se automaticky přizpůsobí, takže třeba právě při sledování televize se sám přepne na šířku. Multimediální výbava pokračuje rádiem, MP3 a MP4 přehrávačem, VGA fotoaparátem s možností záznamu videa ve formátu MPEG-4 a končí třeba MMS zprávami nebo prohlížečem WAP. Adresář pojme 500 vícepoložkových kontaktů a 200 textových zpráv.

Nechybí standardní 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek. Přes mini USB lze mivvy dual TV nabíjet i synchronizovat s počítačem. Telefon disponuje slotem pro microSD karty, jedna o kapacitě 1 GB je součástí balení. Levý dolní roh skrývá teleskopický stylus. Baterie garantuje pohotovostní výdrž 150 hodin 3 a půl hodiny hovoru nebo 3 hodiny sledování televize. V balení naleznete dvě.
Mivvy dual TV je skladem za doporučenou koncovou cenu 3 697 korun.

Telefon vypadá zajímavě, především s přihlédnutím k příjemné ceně. Zamrzí ale absence digitálního televizního tuneru, analogová televize není vhodná pro mobilní příjem a pro kvalitní obraz požaduje opravdu více, než je několikacentimetrovou anténku mobilního telefonu. Nezbývá tedy než doufat, že výrobce dodává telefon také s adaptér pro připojení externí domácí antény.

Další informace a 3D modely zařízení jsou k dispozici na www.mivvy.eu.

Ohodnoťte tento článek!