Mobilní myš Logitech MX Anywhere 2 pracuje až se třemi zařízeními

0

Díky technologií snímacího senzoru Darkfield Laser Sensor dokáže kompaktní a štíhlá bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2 sledovat pohyb vaší ruky na jakémkoli povrchu, včetně skla. Myš Je dostatečně malá, aby se vešla do jakéhokoli pouzdra, a díky pogumovanému povrchu se velmi dobře drží.

Myš je možné připojit k počítači či notebooku přes miniaturní přibalený přijímač Pico Unifying nebo prostřednictvím technologie Bluetooth Smart. Navíc můžete myš MX Anywhere 2 spárovat až se třemi zařízeními současně a pak pouhým stiskem tlačítka Easy-Switch přepínat, na jakém přístroji ji budete chtít používat. Rolovací kolečko využívá technologii hyper rychlého posunu, takže můžete snadno a rychle prolétnout dlouhými dokumenty nebo webovými stránkami. Následně pak můžete přepnout na režim posunu po jednotlivém zoubku rolovacího kolečka, když potřebujete, aby navigace vašeho pohybu byla co nejpřesnější.

Podobně jako u modelu Logitech MX Master je možné bezdrátovou myš Logitech MX Anywhere 2 přizpůsobit osobním potřebám díky aplikaci Logitech Options, který vám umožní používat ovládání pomocí gest na počítačích od nakousnutého jablka. Dobíjecí baterie vydrží pracovat až dva měsíce. Pro rychlé dobití stačí jediná minuta dobíjení přes USB kabel, abyste ji mohli používat další dvě hodiny.

Očekává se, že bezdrátová mobilní myš Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse bude k dostání v Evropě od srpna za doporučenou maloobchodní cenu 2 290 Kč. 

Zdroj: Logitech

Ohodnoťte tento článek!