iPhonem to nekončí. Novinky chystají Samsung, LG, Huawei, Google…

3
Huawei Honor 8X
Honor 8X

Jablka už jsou sklizená, ale novými iPhony XR, XS a XS Max mobilní podzim teprve začíná. Do konce roku se dočkáme ještě několika premiér, zajímavé smartphony totiž chystají i další velcí výrobci.

Stále se šušká o Nokii 9, která by prý měla nabídnout 5 zadních foťáků. Bližší informace chybí, ale že se Devítka chystá, naznačily zahraniční stránky Samsungu, přes které výrobce vykupuje mobily a dává za ně slevu na nejnovější Galaxy S9/Note9. Nokia 9 ve čtyřech konfiguracích (64/128 GB, single/dualSIM) byla mezi nimi.

V průběhu podzimu dorazí OnePlus 6T. Oproti OnePlus 6 prý nabídne menší výřez, čtečku otisku integrovanou v displeji, ale přijde o sluchátkový jack. Během následujících dní či týdnů přijde též „bezrámečkový“ Xiaomi Mi Mix 3, jenž údajně nabídne výsuvný mechanismus pro přední foťák jako Oppo Find X.

Známé premiéry

3. října: Korejci chystají LG V40. Vlajkový model by měl vycházet z LG G7, ale nabídne OLED displej bez výřezu a prý pět foťáků. Dva vepředu, tři vzadu (standardní, širokoúhlý, zoom).

9. října: Google odhalí nové Pixely 3 (XL).

11. října: V Praze se odehraje globální premiéra Honoru 8X. V Číně už telefon mají. Jde o variaci na Huawei Mate 20 Lite s větším displejem a lepšími foťáky.

11. října: Samsung zrovna dnes rozeslal pozvánku, na které stojí „4x fun“. Premiéry Galaxy S9 a Note9 máme za sebou a kolem jiných modelů Korejci nedělají takové divadlo. Teoreticky se můžete dočkat zcela nové řady telefonů. Název napovídá, že by mohl mít čtyři foťáky.

16. října: Dorazí očekávaný Huawei Mate 20. Posune výkon i schopnosti díky novému Kirinu 980, očekáváme též vylepšené foťáky a větší displej.

iPhonem to nekončí. Novinky chystají Samsung, LG, Huawei, Google…
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (87.5%) 8 hlasů

3 KOMENTÁŘE