Moneual: Už jste viděli počítač kombinovaný s čističkou vzduchu?

0

O kalifornské společnosti Moneual jste už určitě slyšeli v našem prosincovém článku. Výrobce navrhuje a prodává netradiční domácí nábytek kombinovaný s počítači. Na CESu ukázal několik hodně povedených produktů, které jsou stylové, užitečné nebo hodně nevšední.

 

Moneaul All-in-one PC T0100

Moneaul All-in-one PC T0100
Moneaul All-in-one PC T0100

Asi nejtradičnějším zařízením na stánku je počítač vše v jednom. Veškeré komponenty uchovává v monitoru (bohužel nedotykovém), resp. hodně masivním stojanu. Běží na klasickém desktopovém hardwaru (Intel Core i3, i5 nebo i7), je nabízen ve třech velikostech a různých barvách. Olinu Moneualu však hodně odlišuje vzhled. Připomíná kuchyňské spotřebiče za totáče, podobné retro v pastelových barvách určitě nenudí a výstředního člověka může potěšit.

Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100 Moneaul All-in-one PC T0100

Moneual Smart Home Server with Air Purifier

Moneual Smart Home Server with Air Purifier
Moneual Smart Home Server with Air Purifier

Zde už se Kaliforňané hodně vyřádili. Do pokojové čističky vzduchu (výkon stačí na 37 krychlových metrů) umístili počítač se sedmipalcovou dotykovou obrazovkou. Obsahuje procesor Intelu, 64GB SSD a k tomu 1,5TB pevný disk, na který můžete uložit multimédia a ta pak streamovat přes síť. Zkrátka chytře zamaskovaný výkonný NAS.

Moneual Smart Home Server with Air Purifier Moneual Smart Home Server with Air Purifier Moneual Smart Home Server with Air Purifier

Moneaul Smart Care System SCS1000

Moneaul Smart Care System SCS1000
Moneaul Smart Care System SCS1000

Smart Care System jsou chytré hodinky pro sluchově postižené. SCS citlivě snímá zvuky z okolí a na displeji zobrazuje, jestli se neblíží vozidlo, nezvoní telefon nebo třeba pošťák u dveří. Aby uživatel nemusel sledovat jen displej, hodinky rovněž vibrují. Obsahují hardware jako na smartphonu, dokonce je uvnitř čtyřkový Android. Hodinky se nabíjejí dvě 120 minut, celý den pak vydrží v provozu. Tenhle vynález bude zpříjemňovat a možná zachraňovat životy.

Moneaul Smart Care System SCS1000 Moneaul Smart Care System SCS1000

Moneual Touch Table PC

Moneual Touch Table PC
Moneual Touch Table PC

Touch Table PC bude, jak už napovídá název, dotykový počítač ve tvaru stolu. Hodí se do restaurací, kaváren, hotelů nebo na letiště. Obrazovka slouží jako menu, rovnou si z ní objednáte jídlo a také zaplatíte (pomocí NFC nebo čtečky karet). Na fotkách to nevypadá, ale Honza Čarek z přímo z Las Vegas vzkazuje, že stolek působí opravdu luxusně. Ale taky asi bude hodně drahý.

Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC Moneual Touch Table PC

Ohodnoťte tento článek!