Monitory Acer G7 s tenkým rámečkem přináší ostré detaily ze všech úhlů

0

Společnost Acer oznámila zahájení prodeje štíhlých a elegantních monitorů Acer G7 Everyday v Evropě. Monitory Acer G7 se mohou pochlubit tenkým rámečkem ZeroFrame (2,2 mm), štíhlým designem a neomezeným vizuální zážitkem díky pozorovacím úhlům 178°, správě barev Acer eColour a obrazu ostrém jako břitva

Acer G7

Díky celé řadě portů, jako je HDMI®, DVI a VGA, můžete monitor snadno připojit k více zařízením a nechybí ani možnost volby modelu s dvěma zabudovanými reproduktory. Acer G7 tak uspokojí vaše multimediální potřeby ať už jej budete mít doma nebo v kanceláři.

Krásný a elegantní design

Monitory Acer G7 Everyday jsou navrženy tak, aby byly nejen krásné, ale také přinesly užitnou hodnotu. Dokážou prezentovat úchvatný širokoúhlý obraz, který je ideální pro sledování multimédií, přitom jim nechybí funkce pro šetření energie. Monitory Acer G7 také šetří místo a přidají na eleganci každému prostoru, kam je postavíte. Důvodem je jejich design, který zaujme svými supertenkými profily, modře podsvícenými tlačítky, základnou přecházející z kruhu do kříže, dřevěnou texturou a černým lesklým rámečkem. Tenký profil umožňuje úsporu místa na stole a díky možnosti volby  černého nebo bílého provedení se řada G7 Everyday hodí do jakéhokoliv prostředí.

Živý obraz s vysokým jasem

Monitory Acer G7 Everyday přináší lepší vizuální zážitek díky správě barev Acer eColor a rozlišení displeje Full HD 1 920 × 1 080 px. Správa barev Acer eColor Management zajišťuje uniformitu jasu, správný kontrast, konverzi barevného prostoru YUV, vysokou sytost barev, optimalizuje ostrost a disponuje funkcí colour-tracking. Díky technologii IPS přináší monitory Acer G7 konzistentní, přesnou a vysoce kvalitní reprodukci barev při pozorovacích úhlech širokých 178°.

Snadné připojení

Díky celé řadě portů, mezi které patří HDMI®, DVI a VGA, umožňují monitory Acer G7 Everyday snadné připojení  k jiným zařízením, jako je váš notebook nebo HD televizor, což vám rozšíří obzory. Zabudované reproduktory se zase postarají o živý a kompletně prokreslený zvuk za všech okolností.

Šetrný k životnímu prostředí

Monitory Acer G7 Everyday splňují kritéria RoHS, používají podsvícení bílými LED bez obsahu olova a splňují i požadavky ENERGY STAR 6.0. Díky technologii Acer EcoDisplay mají monitory až o 68 % nižší spotřebu, což přináší úsporu energie i nákladů na provoz.
Aby společnost Acer snížila únavu očí, která představuje v posledních letech zásadní zdravotní problém, vyvinula dvě specifické technologie: Flicker-less, která eliminuje blikání obrazovky a přináší komfortnější zážitek ze sledování, a technologii Blue Light Filter, která upravuje barevný odstín a jas, aby snížila dobu vystavení očí modrému světlu.

Cena a dostupnost

Monitory Acer G7 Everday jsou dostupné u online prodejců za maloobchodní cenu od 3 290 Kč do 6 490 Kč.

Zdroj: Acer

Ohodnoťte tento článek!