MS ve fotbale 2014: Vyhledávač i Google Now poradí, kdy se co hraje

0

Google pro nadcházející fotbalový šampionát nafotil všech 12 stadionů do Street View, ale také vybavil svůj vyhledávač o kalendář zápasů a další detaily z MS. Stačí se jej zeptat na [fotbal 2014] nebo konkrétní zápas, třeba ten zahajovací [brazílie chorvatsko].

Program MS
Program MS

Detail zápasu
Detail zápasu

Vyhledávač čerpá z webu FIFA.com. Ve výsledcích díky tomu zobrazí rozpis všech utkání, tabulky a vyřazovacího pavouka. V případě zápasů pak časovou osu s hlavními zlomy, statistiky a sestavy. Jak detailní to bude, zatím nevíme, první zápas startuje až zítra pozdě večer.

 

Podobné informace jako desktopový vyhledávač nabídne také mobilní asistent Google Now. Ten už se dnes zeptá, jestli vás informace z MS zajímají.

MS ve fotbale 2014 v Google Now MS ve fotbale 2014 v Google Now
MS ve fotbale 2014 v Google Now

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mno nevypadá to špatně. U Bitfenix by mě štvalo osazení všech portů a tlačítek na nepraktickou pravou stranu. Tady jsou porty taky na straně , ale na mnohem logičtější levé. Navíc disky hezky odděleně od prostoru desky, místo i pro věžové chladiče, dostatek místa pro výkonou grafiku…

  2. A já sem snad někde tvrdil, že to Bitfenix nemá? Jen sem napsal co se mně líbí na této skříni. Jesli to vyznělo jinak ta pardón. Chce to klid a nohy v teple, my všichni už víme, že máš Bitfenix s Titanem.