MSI Big Bang XPower II X79: to nejlepší pro Sandy Bridge-E

0

MSI Bang XPower II bude co nevidět vlajkovou lodí tchajwanské společnosti, to se dá ostatně snadno odvodit již z podporovaného LGA 2011: procesory Sandy Bridge-E by měly zase o něco navýšit výkon v high-endu a kvalitní podvozek je základem každého herního počítače. Zájemci se mohou těšit na osm slotů pro paměťové moduly (tj. teoreticky až 64 GB RAM) a sedm slotů PCI-e (pouze dva o rychlosti × 16, zbytek × 8) – tolik linek zřejmě nezvládne procesor obhospodařit, proto je můžete hardwarovým switchem vypnout.

Z dalších specifikací zmiňme čtveřici SATA 3 Gb/s, nejmodernějších SATA 6 Gb/s máte k dispozici rovných šest. Pro fanoušky přetaktování nesmí chybět body pro měření napětí, zabudované tlačítko Direct OC (automatické přetaktování stiskem tlačítka) a pochopitelně Multi BIOS, jenž vám umožní vytváření několika oddělených nastavení pro vašeho miláčka.

Hvězdné parametry doplňuje 24-fázové VRM, čtveřice USB 3.0 a dva gigabitové ethernety. Naneštěstí neznáme cenu ani dostupnost. Sandy Bridge-E však již pomalu klepou na dveře a tak jistě nebude trvat dlouho a nějaké recenze se objeví. Novinka vypadá náramně dobře, upřednostníte ji v konkurenci s oblíbenějším Asusem či Gigabytem?

Zdroj: news.softpedia.com

Ohodnoťte tento článek!