MSI dává k vybraným základním deskám zadarmo hru For Honor. Nárok máte i zpětně

0

Z času na čas tu máme příležitost zpravit vás o tom, že některý z výrobců grafických karet přidává ke svým adaptérům hru zadarmo jako bonus. V posledních letech už jsme si na to docela zvykli a v těchto akcích se teď objevují atraktivní „áčkové“ tituly, často už když jsou zbrusu nové. I teď je možné získat při upgradu nebo stavbě PC zajímavou hru zadarmo, ale nebude to s grafikou, ale se základní deskou.

„Bundlovací“ akci totiž během minulého týdne rozjelo také MSI, aby podpořilo zájem o své základní desky. Pro nás je důležité, že se nabídka týká i našich zemí, MSI ji u nás přímo inzeruje. Získat touto cestou můžete čerstvou novinku, hru For Honor od společnosti Ubisoft. Tato akční online hra zaměřená na boj zblízka a zasazená do středověku vychází 14. února, takže jde o úplnou novinku. Přístup pochopitelně dostanete až po tomto datu, ovšem k vybraným základním deskám MSI to budete mít zadarmo už teď.

MSI hru nabízí jako bonus k deskám jednak platformy LGA 1151 založeným na čipsetech Z270 a H270 (tedy letošním novinkám vydaným spolu s procesory Kaby Lake), jednak k vybraným modelům highendové platformy LGA 2011-3 (Haswell-E, Broadwell-E) s čipsetem X99. Seznam vidíte níže. Co je na podmínkách příjemné, je platnost akce. Vyhlášena je od 24. ledna do 18. dubna 2017 (pokud dostupné kódy nedojdou dřív), ale uplatnit bude možné i nákupy uskutečněné dříve, a to od 4. ledna. Pokud jste tedy něco z relevantních desek pořídili hned po uvedení Kaby Lake, můžete si o hru požádat zpětně.

Desky, ke kterým MSI hru For Honor přikládá
Desky, ke kterým MSI hru For Honor přikládá

Pro získání hry postupujte podle pokynů na webu MSI. Je třeba koupenou desku zaregistrovat a poté přes web poslat sken faktury ke koupi. Není tedy třeba nakupovat u konkrétního obchodníka a dostat od něj fyzicky kupón. Faktura ovšem musí být čitelná (a obsahovat odpovídající datum a položky) a ověření může trvat až sedm dní. Poté byste měli nejprve dostat „promo klíč“, který uplatníte opět na webu MSI. Za ten už obdržíte přímo kód na hru do distribuční sítě Uplay, ten je pak třeba zase uplatnit přímo v jejím klientu, čímž už konečně získáte onu hru.

Jen pozor na to, že klíče mají omezenou platnost, takže je musíte uplatnit před 31. zářím 2017 (což je neexistující datum, takže raději neotálejte – je možné, že tím je míněn už červenec nebo srpen).

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJMSI
Pokrývač aktuálního dění v PC hardwaru pro Cnews.cz * * * Má rád: sranda, levný hardware, x86, nemoderní umění, slušnost, ekologie, Tolkien * * * Nerád: trollové, nespravedlnost, snobí hardware, prosciutto * * * Očkovanej a vděčnej doktorům.