MSI GX780: parádní herní sedmnáctka

0

MSI GX780 je nový přírůstek do herní řady G. Sedmnáctipalcový notebook v sobě spojuje vše, co by zajímavá herní mašina měla mít a přidává i zajímavou klávesnici.

MSI GX780 je stylizován zhruba v designu závodního auta. Celému šasi vévodí plechy z kartáčovaného kovu nebo nablýskané plasty. Nejen to má ale bohužel za následek vysokou hmotnost 3,9 kg. Ta ovšem asi u herního DTR vadit nebude. Notebook nese 17,3″ displej s rozlišením 1600 × 900 nebo 1920 × 1080 px. Zajímavostí je klávesnice od SteelSeries, která nabídne třicet různých barev podsvícení, velké klávesy Ctrl a Alt a podporu pro až deset současných stisků.

Uvnitř najdeme Intel Core i7-2630QM, virtuální osmijádro Sandy Bridge na 2,0-2,9 GHz s až 16 GB pamětí DDR3 a GeForce GT 555M. O případné podpoře technologie Nvidia Optimus se zdroj nezmiňuje. Zajímavostí je dvojice osazených disků pro celkem až 1,5 TB kapacity, dále DVD, resp. volitelně Blu-ray mechanika. Potěší vás i reproduktory 2.1 (dva stereo-reproduktory a subwoofer) znak Dynaudio. Podporována je zde technologie TDE (Turbo Drive Engine) pro snadné přetaktování celého počítače, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, webkamera, čtečka karet, dva porty USB 3.0 nebo třeba HDMI pro obraz.  Notebook má devítičlánkovou 7800mAh baterii.

Bohužel zatím nic nevíme o ceně nebo dostupnosti.

Zdroj: TCMagazine

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář