MSI má soutěž o GE620DX nebo 21× Assassin’s Creed

0

Bleskovka: MSI na Facebooku spustila soutěž o svůj herní notebook GE620DX. Prakticky ten stejný model jsme na ExtraNotebooku už recenzovali, kdybyste nevěděli, o co jde.

Soutěžit můžete na oficiální stránce MSI na Facebooku, vstup do soutěžní aplikace najdete zde.

Ne že bychom chtěli dělat reklamu, ale ceny jsou docela zajímavé, notebook MSI GE620DX, bezdrátová myš MSI a úsměvná flashka „Military Class“. Navíc se hraje každý den o hru Assassin’s Creed: Brotherhood, celkem o 21 kopií. Abyste se zúčastnili soutěže, musíte mít profil na Facebooku, fanoušky MSI však nezbytně být nemusíte.

Soutěž o první tři ceny se vyhodnucuje podle počtu bodů, kteří soutěžící ve hře nasbírají. Body se dají sbírat za správně zodpovězené otázky a bohužel také nepříliš pěkným způsobem – „olajkováním“ vašeho herního profilu v aplikaci co nejvyšším počtem lidí. Za každý líbivý hlas dostanete bod. Stanete-li se fanoušky MSI, máte k dobru deset bodů. To je naštěstí jen plivnutí do moře, když už nyní, zezačátku hry, má vedoucí pozice přes 350 bodů.

Ať už se rozhodnete se soutěže zúčastnit, nebo nahánění fanoušků aktivně bojkotovat, přejeme hodně štěstí 🙂

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Papírově to vypadá výborně.
    To s tím nemohli přijít o týden dřív než jsem koupil Lenovo S205 (taky dobrý, ale výdrž do 5 hodin, mizerný zvuk a méně než 100% klávesnice)?

    Každopádně se těším na recenzi a jsem zvědavý na reálnou výdrž (aby těch 11 hodin nebylo s přídavnou 9-ti článkovou baterií.

  2. Zdravím, hezké oznámení, nicméně se nikdo nedá sehnat., ačkoliv měl být 11.11. 2011 na pultech. Ani na HP nejsou bohužel schopni říci.. Tož, to pak také můžu vydat oznámení o nějakém notebooku.. 🙂
    Ale papírově je asi hezkej no.. :))