MSI NetOn: PC vše v jednom

0

Počítač s monitorem ve formě jednoho zařízení. Apple byl takového zvěrstva schopen i s CRT obrazovkou a klasickými komponentami, s LCD panely a úspornými procesory Atom je ale konstrukce takového stroje snadnější, než kdy předtím. Přichází MSI NetOn AP1900, počítač pro sekretářku, která uvítá, že hučící bedýnka zmizela a PC je vyvedeno ve stylové černé barvě.

MSI NetOn AP1900 používá procesor Intel Atom N270 (1,6 GHz) a 1 GB operační pamětí DDR2. O grafiku se stará integrovaný akcelerátor GMA 950, počítač je vybaven pevným diskem s kapacitou 160 GB, „super multi“ DVD mechanikou (pro DVD±R/RW i DVD-RAM) a čtečkou paměťových karet pro čtyři formáty. Pro připojení k síti slouží gigabitový Ethernet a Wi-Fi adaptér. V těle zařízení jsou také integrovány dva 3W reproduktory, které výrobce prozíravě umístil dozadu, a webkamera s rozlišením 1,3 megapixelů, která je díkybohu na přední straně.

Za displej vám sekretářka moc nepoděkuje, neboť použité zobrazovadlo s úhlopříčkou 18,5 palce má pro práci s dokumenty (i surfování po internetu) nevhodný poměr stran 16:9 a rozlišení 1366 × 768 px, známé spíše z LCD televizorů.

NetOn AP1900 se bude dodávat s klávesnicí a myší a bude tedy rovnou připraveno k použití, bez nutnosti kupovat další periferie. Pouze pokud byste chtěli počítač připevnit na zeď, standardní VESA držák si musíte opatřit sami.

Nakonec zbývají ještě údaje o provozních vlastnostech. MSI tvrdí, že spotřeba nepřekročí 35 wattů a počítač produkuje hluk 26 dBA. Podle TechConnect Magazine se AP1900 již vyrábí a do obchodů dorazí koncem tohoto měsíce.

Zdroj: TechConnect Magazine

MSI NetOn: PC vše v jednom
Ohodnoťte tento článek!