MSI představila hráčskou základní desku Z87M Gaming ve formátu Micro-ATX

0

MSI představila další základní desku ze série Gaming, která je vybavená čipovou sadou Intel Z87 s paticí LGA 1150 pro procesory Haswell.

Deska nese označení Z87M Gaming a na rozdíl od svých sestřiček je ve formátu Micro-ATX. Specifickým znakem této třídy základních desek je osmifázové napájení procesoru, síťový čip Killer E2200 slibující co možná nejmenší odezvu při online hraní a zvukové rozšíření Audio Boost, které by díky důkladnému odizolování zvukových obvodů od ostatních částí desky mělo potlačit nežádoucí ruchy.

Deska je vybavena dvěma velkými sloty PCI Express (×16) ve verzi 3.0, dvěma menšími PCIe ×1, čtyřmi paměťovými sloty pro DDR3 moduly a šesti konektory SATA. Na zadním panelu najdeme šest konektorů USB 3.0, dva konektory USB 2.0, kombinovaný konektor PS/2 pro klávesnici nebo myš, optický výstup S/PDIF, HDMI, DisplayPort a dva externí konektory SATA.

 

Pokud si rádi hrajete s přetaktováním komponentů, deska vám vyjde vstříc s mechanickými tlačítky pro vypnutí, restart, rychlé přetaktování (OC Genie) a smazání CMOS. Užitečnými rozšířeními jsou bezpochyby i vestavěný Debug LED a duální BIOS.

Koncovou cenu základní desky MSI prozatím nezveřejnil.

Zdroj: TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!