MSI představilo Z97 SLI Krait Edition. Konečně decentní Z97 deska v B&W

0

Vadí vám základní desky s divokým designem? Už máte plné zuby černo-červených kombinací? Hledáte desku ladící se skříněmi jako je Fractal Design Define R4? Dále hledat nemusíte, MSI představilo Z97 SLI Krait Edition v černo-bílém provedení. Snažil jsem se brouzdat v paměti ale na žádnou podobnou desku jsem si nevzpomněl. MSI už dříve prezentovalo svoje desky ECO, které měly v beta návrhu bílý plošný spoj. Bohužel finální verze jsou kompletně černé.


Z97 SLI Krait Edition je v podstatě přeznačená Z97-G55 SLI – deska formátu ATX se dvěma PCIe 3.0 ×16 sloty, SATA-Express a jedním slotem M.2. Mnozí z vás uvítají dva sloty PCI pro starší zvukové karty. Proti deskám řady Gaming toho moc kromě atraktivního designu nenabídne. Na první pohled je vidět slabší audio část s Realtek ALC892. Stejně tak síťovka od Realteku patří k tomu horšímu na trhu.

 

 

Překvapuje mě použití velkého množství portů USB 3.0 realizovaných skrze dva řadiče od ASMedie. Na zadním I/O najdete celkem šest USB 3.0 a dva 2.0 USB porty, PS/2, Gigabit Ethernet, HDMI, DVI a D-sub. DisplayPort mezi výstupy opět chybí. 

Cena ani dostupnost stanovena nebyla. Vzhledem k výbavě očekávám cenu okolo tři a půl tisíce korun včetně DPH.

Zdroj: Vortez

Ohodnoťte tento článek!