MSI představuje další podnikové all-in-one PC

0

Tchajwanská společnost MSI dnes opět oživila své portfolio all-in-one PC, představujíc nový Wind Top AP2011. Ten se může pochlubit relativně menším displejem s 20″ úhlopříčkou, rozlišení je 1600 × 900 px. V době dotykového věku samozřejmě nesmí chybět podpora více dotyků zároveň, o počtu rozpoznaných vstupů se však zdroj nezmiňuje.

Samotné zařízení může ve svých útrobách nést buď procesor Pentium G620 nebo Core i3-2100, maximální množství operační paměti je stanoveno na hodnotu 8 GB. O grafický výstup se stará IGP od Intelu, pevný disk má kapacitu 500 GB (rychlík, 7200 ot./min.). Z dalších specifikací zmiňme hlavně integraci modulu Wi-Fi, víceformátové čtečky karet, 0,3Mpx webkamery a dvou 3W reproduktorů.

Novinka nabízí jediný výstup (HDMI, nejspíše dostatečný počet), na druhou stranu si poradí i s přehráváním TV (integrovaný tuner).
Nový Wind Top AP2011 běží na operačním systému Windows 7 Home Premium nebo Professional (x64), jeho startovní cena je nastavena na €719 (asi 18 000 Kč). Zajímáte se o trh s all-in-one PC, nebo preferujete raději klasický poctivý desktop?

Zdroj: TC Magazine

MSI představuje další podnikové all-in-one PC
Ohodnoťte tento článek!