MSI přibaluje netradiční bonus: k základní desce VIP kredit na Ulož.to

0

Po nějaké době zde zase máme zprávu o promoakci, a to pro změnu příjemně lokálního charakteru. Dárky zdarma ke koupenému hardwaru rozdává společnost MSI. Firma tentokrát s cílem podpořit prodeje sáhla po jiném artiklu, než jsou jinak obvyklé hry zadarmo. Lidem, kteří si koupí základní desku této značky, totiž nadělí VIP kredit pro neomezené stahování ze serveru Ulož.to. Nabídka se konkrétně jedná základních desek MSI určených pro procesory Haswell (socket LGA 1150).

K těmto deskám kupující po dobu trvání akce dostanou kupon s unikátním kódem, proti kterému dostanou na Ulož.to VIP kredit v hodnotě 100 GB. Takže tento objem dat budete moci postahovat bez omezení, která Ulož.to jinak uvaluje na uživatele bez předplatného. Znamená to tedy neomezenou rychlost stahování, možnost stahovat více souborů najednou, a také možnost navázat na přerušené přenosy pomocí správců stahování.

Kód, který dostanete, lze uplatnit přímo na webu Uloz.to, a to do 31. července (júla) 2014. Zda ho také musíte vyčerpat do nějaké doby, nebo je poté časově neomezený, není uvedeno. Akce samotná ale časově omezená je. Kredit k desce dostanete jen do konce měsíce září (septembra) či „do vyprodání zásob“ (čímž se asi míní, že i počet dostupných kódů je omezený). Ještě je třeba upozornit, že toto lákadlo MSI vyhradilo jen pro desky ze série Gaming a Overclocking, akce se tedy netýká všech dostupných modelů. Modely řady Gaming mají toto slůvko v názvu; do série Overclocking patří modely Z87 MPower, Z87 MPower SP, Z87 MPower Max a deska Z87 XPower.

 

Ponechme nyní stranou status obsahu na tomto webovém úložišti; jako promoakce je kredit u Ulož.to asi docela dobrou volbou. V našich končinách jde o oblíbený zdroj filmů, seriálů a dalšího digitálního povyražení, takže by se MSI leckomu mohlo trefit do gusta.

Zdroj: MSI

Ohodnoťte tento článek!