MSI Slider S20 bude začínat na osmi stech dolarech. Určitě se vyplatí

0

Plánované uvedení ultrabooku MSI Slider S20 může ponejvíce ovlivnit jediná věc, kterou je dostupnost Windows 8. Nečekáme však, že by to do posledního letošního čtvrtletí ani jeden ze jmenovaných nestihl.

Cena je také poměrně konkurenceschopná – na Core založené Windows tablety běžně stojí přes tisíc dolarů a standardní základní ultrabooky neseženete pod sedm set. Nabídnout tedy parametry pro náročné zákazníky a neocenit je příliš vysoko je velmi milé překvapení. To ale mluvíme pouze o základní verzi s Core i3 a 64GB SSD, jenž má údajně stát okolo 799 USD. Model s výkonnějším Core i5 a 128GB SSD by pak prý mohl být k mání za bratru 999 USD.

Grafiku bude mít na bedrech Intel HD 4000. Displej poskytne zákazníkům rozlišení 1366 × 766 pixelů, to vše při 11,6″ úhlopříčce. RAM zde najdete 4 GB a přirozeně nemůže chybět ani klávesnice. Novinka váží 1,3 kg a kromě očekávaných portů (tj. napájení, Micro HDMI a 3,5 mm jack) tu bude i dvojice USB 3.0. Bezdrátovou komunikaci si můžete se zařízením dopřát v rámci 802.11b/g/n sítí nebo Bluetooth specifikace 4.0. Modul pro WAN připojení typu 3G ale chybí.

Zdroj: Ultrabooknews.com

Ohodnoťte tento článek!