MSI uvedlo velmi levný sedmipalcový tablet konkurující Google Nexus 7

0

Na trhu s levnými sedmipalcovými tablety začíná být hodně těsně. Dosavadní král Google Nexus 7 musí odrážet nejenom útoky levnější čínské konkurence, levné sedmipalcové tablety ale oznámilo i několik výrobců zvučnějších jmen. Jmenovat můžeme například Acer Iconia B1, velmi levný tablet nyní ohlásilo také MSI.

MSI Enjoy 71

Mezi parametry nového MSI Enjoy 71 nenajdete nic extrémně překvapivého, tím nejdůležitějším bude v tomto případě cena. Tu výrobce stanovil na 172 dolarů. Za tyto peníze dostanou uživatelé dvoujádrový tablet na frekvenci 1,5 Ghz s 1 GB RAM a 8 GB interní paměti. Nechybí samozřejmě podpora paměťových karet, ale třeba také HDMI konektor. IPS displej nabídne rozlišení 1024 × 600 bodů a MSI Enjoy 71 bude mít 3200 mAh baterii. Výhodou oproti podobné konkurenci by mohlo být především kovové tělo. I s ním se Enjoy vejde pod 300 g hmotnosti (rovných 299 g), tloušťka je pak 8,9 mm. Nijak neohromí dvojice fotoaparátu s rozlišením 0,3 Mpx a 2 Mpx.

MSI Enjoy 71

Mezi levnými sedmipalcovými tablety bude každopádně z čeho vybírat, který je váš favorit?

Zdroj: Mobilegeeks

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Musím uznat, že se k věci postavili opravdu originálně a celkem i správně. Ale zajímalo by mě, kolik peněz měli z warezu a kolik z opravdového zálohování a sdílení legálních dat…nevěřím tomu, že si takhle ještě někdy něco vydělají…

    Ano, sám jsem si kdysi kupoval PAčka na RS abych mohl pohodlně warezit 🙂

  2. vykašlete se na ňáký rapidshare !!! ke zdílení souborů používejte jiné zdíletsí servery. ale už i ulož.to má novou protipiráckou novinku ! pokud tam uložíte film například: Líbáš jako ďábel a film bude nahlášen jako pirácký tak ho provozovatel okamžitě smaže a pokud to tam uložíte znovu tak se soubor automaticky nastaví jako soukromí. to znamená že přístup k tomu souboru bude mít jen ten kdo ho tam uložil a nikdo další se k tomu souboru nedostane.