MSI Wind s 2GHz Atomem

0

MSI uvádí nový BIOS pro MSI Wind netbooky, který zpřístupňuje možnost přetaktování. Jednoduše a snadno tak kombinací kláves zvýšíte výkon svého Windu, podobně jako pomocí Turbo tlačítka na herních MSI noteboocích. CPU lze po update BIOSu přetaktovat o 8%, 16% a 24%. Standardní rychlost Atom procesoru ve Wind noteboocích činí 1.6Ghz, s přetaktováním nyní dosáhnete hodnoty až 2GHz!

Verze BIOSu 1.09 pro MSI Wind, nabízející možnost přetaktování, je k dispozici zde. Po update naleznete v BIOSu možnost maximálního přetaktování o 8%, 16% a 24%. V operačním systému Windows XP pak lze této hodnoty dosáhnout pouhým stiskem kláves Fn+F10. 24%-ní přetaktování znamená zvýšení rychlosti procesoru až na 2GHz.

Uvedení MSI Wind netobooku znamenalo úspěšné rozšíření pole ultraportable noteboků. MSI je standardně nabízen s Intel Atom procesorem, 10″ WSVGA displejem s rozlišením 1024×600 a 160GB pevným diskem. Wind váží pouze 1kg a je k dispozici v černém, bílém a růžovém provedení. Vybavení Windu je na úrovni běžného notebooku a zahrnuje mimo jiné Wi-Fi, i Bluetooth rozhraní, čtečku paměťových karet a webkameru. Notebooky MSI Wind jsou dodávány s dvouletou zárukou.

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Osobne nechapem PRECO niekto vyraba mini notebook bez 3G? Naco je taky ntb? To he taky problem tam strct oem huawei modem na interne usb ako to spravil asus, aj ked aj jemu to trvalo na moj vkus neskutocne dlho. No nic..MM