MSI X-Slim X370: tenká třináctka s AMD Brazos

0

O chystaném ultratenkém notebooku z dílny MSI jsme se už matně zmiňovali, ale konečně je tu oficiálně. Přichází MSI X-Slim X370, 13″ minibook s AMD Fusion.

Notebook z řady MSI X-Slim je silný zhruba 23 mm, což není úplně supertenký rozměr, přesto ale předčí drtivou většinu dnešních modelů. Možná trochu zbytečně moc srovnávám s vlasovým Asusem U36 s tloušťkou 19 mm o kterém jsem psal včera. Důležitým faktem je, že do necelého palce tloušťky se vešla i osmičlánková baterka na kterou notebook vydrží běžet až deset hodin. A hmotnost činí jen 1,4 kg, což je v porovnání s Asusem U36 nebo Vostrem V130 o poznání méně.

Uvnitř najdete platformu AMD Brazos, konkrétně procesor AMD E-350 (Zacate), dvoujádrový na 1,6 GHz s integrovaným jádrem grafiky Radeon HD 6310. Výkonem notebook předběhne většinu netbooků s Atomem, ať už s integrovanou grafikou nebo s Nvidia Ionem. Oba čipy mají celkem 4 GB pamětí DDR3 a v notebooku je i 500GB disk. 13,4″ displej nese 1366 × 768 pixelů rozlišení.

  

Nezapomnělo se na 1,3Mpx webkameru, stereo-reproduktory, Wi-Fi, Bluetooth nebo Ethernet. Obraz můžete připojit na HDMI nebo klasický port D-Sub (VGA). Je tu i pár konektorů USB a čtečka karet. Klávesnice je šita ve stylu chiclet a šasi je černé s texturováním.

MSI X-Slim X370 se bude prodávat s předinstalovanými Windows 7 Home Premium 64bit v přepočtu za 13 tis. Kč včetně DPH.

Zdroj a americký listing: Newegg.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. to nikde neexistuje foto otvoreneho NB tak, aby bolo vidiet oramovanie okolo displaya? ani fotky zavrateho NB z pravej a lavej strany sa mi nepodarilo najst 🙁 nemate nahodou niekto 14″ bamboo NB ?