MSN Web Messenger končí, Hotmail začíná

0

Už v dubnu jste se mohli dozvědět, že Microsoft přidává do webového rozhraní Hotmailu možnost chatování přes Windows Live Messenger, bez nutnosti mít nainstalován odpovídající program. Jediným požadavkem byl webový prohlížeč a vlastnictví Live ID.

Doposud však mohli obyvatelé České Republiky a několika dalších zemí akorát závidět pár vyvoleným státům, ve kterých se nová funkcionalita testovala jako první. Několik měsíců uplynulo a chatovat přes webové rozhraní Hotmailu může celý svět.

S tím ovšem přichází problém: Co se starým MSN Web Messengerem? Aby Microsoft zbytečně pro jeden účel nenabízel dvě duplicitní služby, starého webového kecálka nadobro zruší, přesně s koncem měsíce červen. K novému online komunikačnímu programu se dostanete přes rozhraní Hotmailu klepnutím na položku Messenger vpravo v horním řádku, nalevo od nabídky „Možnosti“.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Po instalaci SP2 jsem přišel o připojení k internetu. Nechápu proč instalace nezachovala aktuální nastavení pro připojení. Přestože jsem v protokolu opravil nastavení připojení, po restartu to opět nefungovalo. Nezbylo mi nic jiného, než se vrátit do bodu obnovení před instalací SP2.

  2. Mám takový dotaz, neměl zde někdo problémy s instalací? Při spuštění instalace mi to hodí chybu (0x7008000b) dle nápovědy MS jsem restartoval update manazera a dle jiné rady nainstaloval MS update ready záplatu, která má tyto nedostatky řešit. Bohužel, chyba se objevuje stále.

    Mám Vista 64 s nainstalovaným SP1. Dodnes nebyl až do nezdařilé instalace SP2 žádný problém :/

  3. Mam taku podivnu otazku… Len by ma zaujimalo (čisto zo zvedavosti. nie z obav) že či je vyriešeny problem s nelegalnou verziou… ked niekto použiva Vistu SP1 nackrekovanu po inštalaci SP2 sa niečo znemi?? Pride SP2 na to ze je to crekovana verzia? dakujem