Můj Vodafone slaví 5 let, získat díky tomu můžete dárek. Jedním jsou až 2 GB dat

Hurá, šance získat data!

0
Vodafone
Vodafone

Vodafone se svou mobilní aplikací pro správu svého účtu slaví úspěch, dokonce získal ocenění. Na straně druhé ale víme, že tato aplikace výrazně zasahuje do soukromí. Jestli ji nainstalujete, je na vás. Jen skrze ni nicméně můžete soutěžit s Vodafonem. Nová soutěž byla totiž uspořádána při příležitosti 5. výročí od uvedení aplikace Můj Vodafone.

Skrze Můj Vodafone svá vyúčtování platí 44 % zákazníků a zákaznic firmy.

Podle firmy aplikaci využívá skoro 300 000 lidí, přičemž meziročně se uživatelská základna rozrostla o 25 %. První verze neměla zdaleka tolik funkcí jako ta aktuální. Dnes pomocí aplikace můžete i platit účty, spravovat služby nebo nahlížet do detailního vyúčtování.

Co Vodafone nabízí?

Když aplikaci otevřete, najdete v hlavní nabídce novou sekci určenou pro soutěž. Ze soutěže si může každý odnést něco. Nabídky jsou celkem tři. Prohrát nemůžete mobilní data. Vodafone nabízí 2 GB v březnu, přičemž balíček bude možné získat ještě v dubnu. Vzhledem k české mizérii na poli mobilních dat věřím, že oceníte právě tento bonus.

Hrát můžete také o smartphone, přičemž každý týden je ve hře jiný telefon. První týden máme již za sebou, takže máte ještě čtyři týdny možnost vyhrát. Tentokrát se soutěží o Vodafone Smart Ultra 7, dále nás čeká Huawei Nova, Lenovo Moto G4 a nakonec 32GB iPhone 7. „Vyhrát“ můžete také body na útratu ve Vodafone galerii. Posledním narozeninovým bonusem je 25 % kreditu navíc, pokud si dobijete kartou kredit minimálně ve výši 250 Kč.

Podle Vodafonu bude v polovině března spuštěna ještě jedna soutěž, o které ale zatím nic nevíme. Tak si do té doby aspoň vyzvedněte nabídnutá data. Oznámení můžeme vyhlížet v aplikaci Můj Vodafone, která je dostupná pro iOS, Android a mobilní Windows.

Můj Vodafone slaví 5 let, získat díky tomu můžete dárek. Jedním jsou až 2 GB dat
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas