Na Google+ zamířila nejúspěšnější facebooková hra CityVille

0

Na Facebooku ji měsíčně hraje 72 000 000 lidí, teď se má stát dalším lákadlem Google+. Úspěšné vývojářské studio Zynga vydalo svůj klenot pod názvem CityVille+. Princip se nemění, casual hříčka je jen další variací na FarmVille říznutou SimCity.

Zkrátka jako starosta budujete město, abyste mohli vydělávat a tím zase investovat do budování a splňování úkolů. Přitom můžete hrát společně se svými přáteli. A hlavně pořád na něco čekáte.

Ze spolupráce Zyngy a Googlu jsme už těžili jednou, když se hned při spuštění Google+ Games objevil také populární Zynga Poker.

CityVille+

Včera jsme psali, že Google+ už používá přibližně 44 milionů lidí. +Paul Allen před chvílí znovu počítal a výsledkem už je 50 milionů uživatelů. Pouze za 88 dní, přitom síť je otevřena veřejnosti teprve od minulého týdne.

A ke Google+ ještě jedna novinka: budete moci sdílet kruhy. Vytvoříte tak třeba seznam uživatelů zbožňující Červeného trpaslíka a nasdílíte jej ostatním „neposkvrněným“ kamarádům.

Zdroj: Zynga

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Wi-Fi router zadarmo, když bude v zásuvce tři roky? Ten TP-LINK TL-WR741ND se prodává za 480,- Kč. Spotřeba za ty tři roky dělá zhruba 600,- (5,-kč kW/h) Porty to má jen 100Mb, ale píšou, že budou dávat různý modely. No co, platím daně a různý poplatky, jde to z našich peněz věnovaných EU, tak se přihlásím taky. Zajímalo by mě, jestli Wi-Fi bude šifrovaný nebo nebude, jestli to bude skenovat okolní sítě a jestli to bude sbírat data kam lezu a co stahuju na internetu, měřit rychzlost po jiných portech. A taky to bude na strašáka ISP, aby si nedělal ostudu s připojením. V létě si přehraju firmware a zbavím se toho. No co, vrazil blesk do baráku a bylo přepětí na síti.