Na iOS můžete sledovat filmy zdarma. Vyzkoušejte legální Ivio.tv

0

V březnu představená videopůjčovna Ivio už konečně zamířila z webu i na mobilní platformy. Trvalo to déle, než tvůrci slibovali, a stále není dostupnost ideální. Vyšel totiž přehrávač pro iOS, ale zatím nabízí pouze bezplatné filmy v rozlišení SD a s reklamou. Prémiové tituly a kvalita chybí. Stejně tak zatím neexistuje verze pro Android, byť se na ní pracuje, bude prý koncem května. No, zatím není.

Bezplatné Ivio ale funguje, jak má. Uživatelské rozhraní vypadá hezky, je přehledné a rychlé. Počkáte si až na samotné přehrávání, protože před ním jsou reklamy (tři a upoutávka na ČSFD), stejný blok reklam je pak uvnitř filmu po každé půlhodině. Obrazová ani zvuková kvalita neurazí, ale nižší rozlišení je cítit. Na druhou stranu, víte jak je to s tím darovaným koněm…

Vyjádřeno Ivia k nedostupnosti placeného obsahu

Bohužel, díky nekompromisním schvalovacím pravidlům společnosti Apple se nám zatím nepodařilo obhájit kompletní funkcionalitu, proto je v současné verzi aplikace pro iOS omezená a to zejména o funkce, jako je placení obsahu a párování s jinými zařízeními. Jinými slovy lze aplikace v současnou chvíli používat jen pro přehrávání obsahu zdarma a s reklamou.

 

Předpokládáme, že v polovině května bude na tomto webu zprovozněný mechanismus pro párování iOS zařízení. Tím bude možno zpřístupnit placený obsah, nebo vypnout reklamy i na zařízeních iOS. Omlouváme se tímto všem svým zákazníkům za komplikace a budeme Vás zde informovat, jakmile situaci nějakým způsobem vyřešíme.

Na iOS můžete sledovat filmy zdarma. Vyzkoušejte legální Ivio.tv
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář

  1. Skutečně má MS z Bingu a služeb 4% zisku – nebo jde o údaj o velikosti divize například podle počtu zaměstnanců? Protože pokud je to zisk, tak je to po létech červených čísel v této divizi rozhodně velký pokrok.