Na kolo jedině se smartphonem

0

(Uherský Brod, 13. 8. 2012) – K všestrannému využití chytrých telefonů neboli smartphonů lze přičíst i jejich schopnost fungovat jako cyklocomputer. Společnost Biologic, která se zaměřuje především na doplňky pro městské cyklisty, rozšířila svoji nabídku držáků na řídítka Bike Mount o modely určené pro smartphony s operačním systémem Android, díky nimž můžete mít svůj smartphone stále u sebe.

Během svých cyklovýletů tak budete mít neustále přehled o příchozích SMS, e-mailech, či o aktualizacích na Facebooku. Stejně tak můžete pohodlně sledovat i svoji GPS polohu, svou rychlost a ujetou vzdálenost. Samozřejmě jen v případě, že máte nainstalovanou příslušnou aplikaci.

Vodotěsný obal Bike Mount je nově dostupný i pro telefony Samsung Galaxy SII, HTC Desire HD, HTC EVO 4G, HTC Inspire 4G, Samsung Galaxy S, LG Optimus 2X a HTC Sensation. Má citlivou membránu, přes kterou můžete pohodlně ovládat dotykový display svého telefonu. Vnitřní část obalu je tvořena silikonovým pouzdrem, které zabraňuje přenosu vibrací na telefon.

 Držák na smartphone Biologic Držák na smartphone Biologic Rukavice Biologic

Držák na telefony s Androidem je navíc plně otočný, takže můžete používat svůj telefon nejen ve svislé, ale i ve vodorovné poloze. V zadní části je navíc chráněný otvor pro kameru/fotoaparát, takže můžete pořizovat záznam i během jízdy. Za chladných podzimních a zimních dní se cyklistům mohou hodit nejen na kolo speciální softshellové rukavice s vodivou látkou na palci a ukazováčku, kterými je možné ovládat dotykové telefony. Biologic je nabízí pod názvem Cipher.

Držák na řídítka zakoupíte prostřednictvím webu společnosti AZUB Bike, která značku Biologic v České republice zastupuje, tedy www.azub.cz, a sice za 1490 Kč včetně DPH.

Ohodnoťte tento článek!