Na serverech Windows Update je opět dostupná jarní aktualizace pro Windows 8.1

0

Oživeno:

Některé odkazy opět nefungují.

Původní zpráva:

Microsoft znovu nahodil na servery služby Windows Update součásti tzv. jarní aktualizace pro Windows 8.1. Celkem šest aktualizací, přičemž některé z nich nemusíte instalovat povinně, jsou opět k dispozici ke stažení z oficiálního zdroje.

Tip: Jarní aktualizace pro Windows 8.1 unikla na síť. Co byste měli vědět?

Prozatím ale Redmondští s plošnou distribucí nepočítají, ta by měla proběhnout automaticky pomocí služby Windows Update v dubnu. O pořadí instalace jsme si již říkali, podobně jako jsme si prozradili novinky v čerstvé verzi dlaždicového operačního systému.

 

Opět musíme varovat před neoficiální cestou instalace. Mohou se při ní vyskytnout problémy, případně Microsoft může např. vydat novější verzi aktualizací. Podle Neowinu se uvedené soubory shodují s těmi dříve uvolněnými, a jedná se o variantu RTM. To ale redakce nijak nedokázala. Dříve se přitom objevila zpráva naznačující, že uniklá aktualizace ještě finální nebyla.

V tomto pořadí takhle jsme dříve podle doporučeného postupu zkoušeli aktualizace instalovat na počítači s 64bitovými Windows 8.1 a Windows RT 8.1. Vše se podařilo a počítače pracují bez náznaků potíží. Raději ale vyčkejte na duben, která pomalu klepe na dvěře.

Díky aktualizaci můžete počítač vypnout z Úvodní obrazovky
Díky aktualizaci můžete počítač vypnout z Úvodní obrazovky

Zdroj: Neowin

Na serverech Windows Update je opět dostupná jarní aktualizace pro Windows 8.1
Ohodnoťte tento článek!