Na síť unikly desítky fotek Windows 10, včetně mobilní edice a obludných ikon

0

Na síť v posledních dnech uniklo spousta obrazových dokumentů týkajících se Windows 10. Za prvé si můžete prohlédnout, co za nové ikony lze najít v jednom z aktuálních sestavení. Nějaké ikony nám Microsoft nabídl v lednovém Technical Preview, ale jiné se s námi drží po několik generací Windows.

Jistě je to otázka vkusu, ale s kolegou jsme se shodli, že nové ikony jsou sice jednoduché, ale do stylu Metra prostě nezapadají a vypadají jako podivuhodný úkaz z jiného vesmíru. Jeden by řekl, že je někdo vyrobil v devadesátých letech v Malování – a nejspíš to bylo dítě. Koš, Počítač nebo ikony disků vypadají obludně. Komu se líbí, ať se přihlásí v diskuzi.

 

Prozatím nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem, jedná se o testovací sestavení a ikony se mohou změnit – navíc Microsoft naslouchá zpětné vazbě, takže pokud se podstatná část veřejných testerů vzbouří, snad se dočkáme něčeho hezčího. Nechápu, proč novou ikonu dostaly také Ovládací panely, které odchází.

Dále pánové z Neowinu zjistili, že nejméně jedna aplikace už podporuje jak světlý, tak tmavý háv. Jedná se o betaverzi Windows Storu a vzhled přepnete klávesovou zkratkou Ctrl+T. Na obrázcích detailněji ukázal svou tvář Spartan, chystaný prohlížeč z dílen Microsoftu. Nakonec v galerii dojdete ke dlouhé pasáži s obrázky mobilní edice Windows 10.

Zdroj: ithome.com via Microsoft News | Neowin | Windows Central

Ohodnoťte tento článek!