Na VirtBook.cz už najdete i e-knihy nakladatelství Grada Publishing

0

Největší české nakladatelství odborné literatury Grada Publishing od února umístilo své elektronické knihy na server VirtBook.cz. Ten tak zásadně rozšířil své portfolio.

E-knihy se na internetovém obchodě VirtBook.cz prodávají za ceny v rozmezí 41 Kč až 339 Kč a jejich obsahový rozsah snad zasahuje do každé lidské činnosti. A nakladatelství se navíc chlubí, že každý rok vydá dalších 400 výtisků.

VirtBook

„Pro čtenáře je důležité, aby mohli nakoupit všechny tituly na jednom místě. Našim cílem proto je, nabídnout prostřednictvím serveru VirtBook.cz co nejširší výběr knih všech žánrů. Proto jsem rád, že jsme mohli současnou nabídku serveru VirtBook.cz rozšířit o odborné publikace nakladatelství Grada Publishing,“ řekl Pavel Navrátil, ředitel společnosti Computer Media, která VirtBook.cz provozuje.

Klasické tištěné knihy tak získávají dalšího soupeře (alespoň v Česku). Lákají svou skladností a nízkou cenou. Na druhou stranu, papír je papír. Myslíte si, že někdy v budoucnu by mohla tato novinka nahradit stávající klasické knížky, nebo se to prostě nikdy nesmí stát?

Zdroj: TZ

Ohodnoťte tento článek!