Nabídka Start se do Windows zřejmě nevrátí dříve než v roce 2015

0

Bylo to zkraje dubna, kdy nám Microsoft na konferenci Build předvedl koncept toho jak si zhruba představuje další vývojovou fázi Windows. Letmá ukázka se skládala hlavně ze dvou prvků. Prvním byly dotykové aplikace v oknech, druhým pak kompaktní styl zobrazení Úvodní obrazovky, který připomíná původní nabídku Start, po níž někteří volají.

Tip: Microsoft akceleruje a plánuje další verzi Windows (8.1) na srpen

Plány se mohou změnit a podle Mary Jo Foley to aktuálně vypadá tak, že reinkarnace nabídky Start to do druhé aktualizace pro Windows 8.1, která docela jistě ještě letos dorazí, nezvládne. Realističtěji zní až rok 2015. Jestli je to dobrá zpráva, nebo není, necháme na vás. Důvod odkladu funkce není známý.

 

Po Windows 8.1 Update 2 očekáváme systém s kódovým označením Threshold s předpokládaným vydáním v dubnu 2015. Otázkou zůstává, jestli se z těchto Windows vyklubou Windows 9. Pakliže ale budou součástí i dotykové aplikace v oknech, mohla by to být příležitost s dostatečnými důvody k označení produktu jako Windows 9.

V tomto roce se vrátí nabídka Start a dotykové aplikace poběží v oknech
V tomto roce se měla vrátíit nabídka Start, zřejmě to ale nedopadne

Zdroj: ZDNet

Nabídka Start se do Windows zřejmě nevrátí dříve než v roce 2015
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nvida mela pro linux skvele, ac uzavrene, ovladace {kde selhavalo AMD}. Problemy byly, jasne, a tykaly se mnoha distribuci {tradicne novinky}, ale to by se snad museli rozkrajet. Je logicke, ze na tuhle hru nakonec pristoupili {kmotr linux wins}…

    Ja uplne vidim tu vtipnou scenu, ty zastupy, oplyvajici diverzitou, klepajici na dvere, domahajici se svych prav – viva la revolucion!