NajduTě.cz: pomocí mobilu můžete najít své dítě do 10 sekund

0

E-shop CZC.cz zahájil prodej systému NajduTě.cz, který slouží pro lokalizaci mobilního telefonu dětí do 18 let. Dítě je možné lokalizovat za 9,5 sekundy.

NajduTě.cz funguje od začátku letošního roku. Vytvořila ho firma GOPE Systems ve spolupráci s Policií ČR a Ministerstvem vnitra, aby pomohl najít pohřešované děti. Služba je dostupná pro SIM karty sítě T-Mobile.

Na výběr máte ze tří variant služby – Basic, Standard a Exclusive, kterou si můžete předplatit na 1, 2 nebo 3 roky od 132 Kč. Po zakoupení systému obdržíte kartičku s aktivačním kódem, který je nutné aktivovat pro konkrétní SIM kartu. Dle zvoleného tarifu se pak pravidelně zjišťuje poloha SIM karty.

 

Například když dítě nezvedá telefon, rodič si může zjistit jeho polohu zavoláním na nonstop linku operačního centra. Po ověření jména a hesla specialista obratem sdělí, kde se telefon nachází. Rodič se dle zjištěné informace může rozhodnout pro případné kontaktování policie.

Více informací o službě NajduTě.cz najdete na stránkách CZC.cz.

NajduTě.cz: pomocí mobilu můžete najít své dítě do 10 sekund

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Všechno super, ale vysvětlí mi někdo prosím, proč se do tady těch multimediálních krabiček nemontují DVD mechaniky? Ano, mám pár originálních DVDček, příp. hudebních CDček a jak si je sakra přehrát? Všechno kopírovat na disk? I nějaký blbý film v papírovém obalu, co vyšel u novin? Ztrácet tím čas, když si to chci pustit a zahodit? … 🙁

  2. No nevim, radeji separatni DVD mechaniku, vzdyt nejlevnejsi BD stoji kolem dvojky. Ten risk, ze se s mechanikou neco prihodi a budu tim i bez prehravace hard disku je zbytecny. A kdo to mysli trosku vazne s domacim kinem nebo muzikou, urcite neda prachy do All-in-one. A kdo chce All-in-one, na trhu je spousta multimedii i s DVD mechanikama.