Nalaďte Windows 7 na vánoční náladu s novými tapetami

0

Podpora témat v systému Windows 7 umožňuje lepší přizpůsobení vzhledu a atmosféry tohoto systému, lze jej „obléct“ do různých motivů, od přírody, zvířat, přes různé země a kultury po nejnovější filmy či hry.

S Vánocemi za rohem Microsoft uvolnil nové téma, které má „rozzářit vaší plochu s třpytivými obrázky vánočních oslav a zimních divů“. K dispozici je sedmnáct různých pozadí s vánoční tématikou.

Téma vzhledu je k dispozici v galerii témat Microsoftu pod názvem Holiday Lights, tedy Sváteční Světla. Nechcete-li procházet rozsáhlou galerii, téměř devět megabajtů velký soubor si můžete přímo stáhnout klepnutím na tento odkaz.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. me zaujala tahle veta : “ Pokud se při instalaci na Windows Update ukazatel průběhu zasekne, nechejte instalaci dále běžet, neboť se nejedná o chybu, ale běžné chování programu.“ 😀 😀 Jn, od MS jsme na to zvyklí 😀

  2. Já to teda na Windows Update nemám, holt to stáhnu samostatně. Ale nepředpokládám problémy, programy mám v poslední verzi, PC je půl roku staré a dost výkonné, aktualizace se mi instalují automaticky.