Nástroj k blokování Service packů

0

Microsoft zároveň s dokončovacími pracemi na třech hlavních SP (Service pack) vydal nástroj umožňující zablokovat jejich automatické stažení. Pod názvem Windows Service Pack Blocker Toolkit si jej můžete stáhnout z oficiálního webu. Tento nástroj vám umožní blokovat aktualizaci XP SP3 a Vista SP1 více než rok a Server 2003 SP2 do března příštího roku.

Tato utilitka je určena lidem, kteří se bojí potenciálních bezpečnostních rizik a nestability systému, spojených s instalací nových SP. K dispozici jsou tři verze – executable, script a group policy template.

Zdroj: Techpowerup

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tomu říkáte užitečný program? K čemu potřebuje nekdo vědět že má zdroj napětí 12,35 V a jeho kamoš má na komplu třeba 12,41? Co je zajímavýho na tom že má větrák 2240 otáček místo 2231?
    Podstatně užetečnější by bylo nastavování a regulace techto hodnot, což je samozřejmě mnohem složitější a na to je hold většina těchto hobby programátorů krátká. Tímto hanobím pouze tento program, takových je spousty

  2. Dobrý, ale nezobrazuje mi to disky. Teplotu disků mi neukazuje žádný podobný prg. Nevíte kde mám chybu? Disky to samozřejmě podporují a smart je zapnutej.. Nemá být spuštěná nějaká služba?