Naučte se pracovat (nejen) s Windows 7

0

Už dříve jste si mohli prohlédnout novinky ve Windows 7 pomocí takzvaných Snacků, interaktivních naučných prezentací vytvořených pomocí technologie Silverlight. Se zdarma dostupným nástrojem zvaným Learning Content Development SystemEN (LCDS) si dokonce můžete vytvořit své vlastní.

Právě proto Microsoft zavádí novou službu se jménem Microsoft SnackBoxEN. Na tomto komunitním webu s dočasným štítkem “beta” si můžete prohlédnout celou řadu Snacků, ale rovněž přispět svými vlastními. Nechybí podrobný popis, jak s LCDS pracovat.

Microsoft vybízí komunitu, aby vytvářela prezentace nejen o Windows 7, ale o všech produktech a technologiích této společnosti. Nechybí tedy kategorie jako Microsoft Dynamics, Office, Visual Studio, serverové technologie, Silverlight, Windows Mobile a další. Snacků prozatím kvůli nedávnému spuštění služby moc není, ale dá se očekávat, že budou rychle přibývat.

Zdroj: Softpedia

Naučte se pracovat (nejen) s Windows 7

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte

1 komentář

  1. “Při přechodu z RC na finální verzi bude nutné bohužel provést pouze čistou instalaci.”
    No to si dělaj snad srandu, ne ? I když nadruhou stranu si nepamatuju, kdy mi naposled Windowsi vydrželi v naprostém pořádku víc jak půl roku 🙂