NEC uvádí 46″ a 65″ displeje vybavené čtyřmi kamerami pro Multi Touch

0

NEC Display Solutions Europe představuje nejnovější přírůstky z řady public displejů s dotykovým řešením, čímž přináší novou úroveň interaktivity pro retail signage, učebny, školící místnosti či firemní meetingy.

Nová řada 46- ti a 65- ti palcových NEC MultiSync® public displejů umožňuje až šest simultánních dotykových bodů (nebo čtyři drag body), v závislosti na operačním systému. Displeje používají čtyři kamery s bezkonkurenční dobou odezvy až 120 snímků za sekundu, poskytují vysoké rozlišení, intuitivní, nákladově efektivní a robustní řešení pro interaktivní dotykové aplikace, bez nutnosti kalibrace.

V kombinaci s plně tvrzeným sklem, pro ochranu displeje, a dvojitou antireflexní vrstvou, může být řada Multi Touch displejů NEC MultiSync® použita v mnoha nejnovějších aplikacích a systémech. Zákazníkům, studentům, učitelům i ostatním uživatelům je tak poskytnut interaktivní zážitek, který upoutá jejich pozornost a nabízí příležitost aktivního zapojení se do právě probíhajícího děje prezentace nebo výuky. Multi dotykový LCD public displej je možné díky technologii čtyř kamer ovládat jak dotykem ruky, tak stylusem. Díky možnosti integrace volitelného interního počítače ve standardu OPS je možné takový celek použít jako zcela autonomní řešení, kdy odpadá složitá a zbytečná kabeláž k externímu PC.

Dostupnost, cena a záruka

Public displeje NEC MultiSync® V462-TM a NEC MultiSync® V651-TM jsou dostupné od října 2012.

Doporučená koncová cena modelu NEC MultiSync® V462-TM je 82 900 Kč bez DPH, modelu NEC MultiSync® V651-TM  165 500 Kč, bez DPH.

Balení obsahuje napájecí kabel, VGA kabel, uživatelský manuál na CD-ROM a průvodce rychlým nastavením.

NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletní tříletou záruku, včetně podsvitu, systémem servisu Door – to- Door.

NEC V462 a V651
NEC V462 a V651

Ohodnoťte tento článek!