Nechte se vzbudit telefonátem od cizince opačného pohlaví s Wakie

0

Když se řekne Wakie, napadne vás, že musí jít o budík. Máte pravdu, takhle aplikace vás opravdu vzbudí, kdy si řeknete. Jen princip fungovaní nabízí něco nevídaného. Myšlenka totiž stojí na tom, že vás telefonátem probudí někdo z komunity. Vy jste přitom ten, kdo si objedná buzení, parametry nicméně tentokrát nevolíte. Wakie vybere někoho v podobném věku.

Vždy ale osobu opačného pohlaví. Hovory trvají 60 sekund, takže vás nečeká žádné dlouhé a ospalé povídání. Varování o ukončení přichází po 50 sekundách, takže rozloučit se stihnete. Telefonní čísla slibují autoři projektu uchovat v anonymitě, tudíž pokud jej někomu sami nesdělíte, nikdo ho znát nebude. Tedy kromě Wakie.

 

Ke komunitě se už připojilo 1,5 milionu lidí globálně. Najde se dostatek uživatelů také v Česku? Buďte v klidu, mladý projekt zatím stejně naplno funguje jen v několika vyvolených zemích. U nás můžete volat, ale nikdo vám zatím nemůže zavolat nazpátek. Nápad na budíček je každopádně tak originální, že jsme se něj prostě museli podělit.

Mimochodem, když se zrovna nenajde vhodný člen komunity, tak vás prostě vzbudí automat. Wakie je k dispozici pouze pro AndroidWindows Phone. Na variantě pro iOS se pracuje. To je asi poprvé, kdy dlaždice předběhly zavedenou konkurenci.

via WMPoweruser

Nechte se vzbudit telefonátem od cizince opačného pohlaví s Wakie
Ohodnoťte tento článek!