Nedostupnost serveru EHW.cz

0

Važení čtenáři, velmi děkujeme za vaši důvěru, která pro nás byla v těchto dnech doslova smrtící. Pod tíhou vašich návštěv během včerejšího a především dnešního dne doslova kolaboval náš server. Díky tomu jsme na něm ale udělali jisté úpravy v konfiguraci, takže věříme, že k podobným situacím již docházet nebude.

Aktualizováno Důvodem dočasného pádu serveru byl jednak neobvyklý (nečekaný) user traffic jednorázový nárůst čtenářů v kombinaci s underperformance nedostatečným výkonem a množstvím operační paměti. Alokovaná paměť byla ihned zdvojnásobena, čas nedostupnosti serveru byl protažen (bohužel) z důvodu nutné (nové) konfigurace SQL databáze. Protože na serveru běží jak Extrahardware.cz, tak ExtraNotebook.cz, byly obě tyto služby nedostupné zároveň. Ve stávající konfiguraci serveru by již k takto fatálním výpadkům nemělo docházet (garance poskytovatele). Za vydavatelství Extra Publishing tedy omluva i touto cestou. Libor Kříž, obchodní ředitel.

Budete si tak moci v následujících dnech vychutnat živé zpravodajství z Computexu, kde máme jako jediná česká redakce svého zástupce – Mirka Jahodu. V zavedeném duchu prohlídek stánků z CeBITu budeme pokračovat i nyní v případě Computexu. Již nyní se můžete podívat na stánky firem Thermalright a Zalman.

Mimo to pro vás máme nachystané další podrobné recenze produktů, jakým je např. základní deska Asus P5Q Deluxe s čipovou sadou Intel P45. Kromě toho můžete i v příštích dnech očekávat přísun fotografií a videí z doposud neuvedených herních titulů, které byly prezentovány v rámci  nedávno skončeného Nvidia Editor’s Day. Jen namátkou se ještě můžete těšit na ukázky z her Race Driver Grid, Shadow Harvest, Bionic Commando, Nurien nebo Space Siege.

Doufám, že i přes dosavadní problémy s naším serverem nám zachováte svou přízeň a budete se na ExtraHardware vracet stále častěji, dokud se z toho zase nezhroutíme 🙂

Ohodnoťte tento článek!