Nefunguje v klíčových okamžicích olympiáda online?

0

Pokud sledujete olympiádu na internetu, pak jste se s tím jistě také setkali. Online vysílání běží bezvadně, ale jakmile přijde na disciplínu některého českého zástupce, servery se začnou přetěžovat a nakonec závod nebo zápas nemůže sledovat vůbec nikdo. Přitom řešení jsou tak jednoduchá.

Pokud jde o vysílání na kanálech ČT2 nebo ČT4, můžete se přepnout na stránku i-vysílání, která zpravidla i v době největšího zatížení funguje bez problémů a přenos se zde dá sledovat. Nevýhodou může být jen fakt, že i-vysílání nepřenáší signál ve vysokém rozlišení, spokojit se zde tedy budete muset maximálně s TV kvalitou (rozlišením PAL).

Protože podobné vysílání online jako Česká televize nabízí spousta televizních stanic po celém světě, je druhou možností naladit si vysílání na serverech, které s přetížením problémy nemají. Asi nejlepší volbou budou speciální stránky EBU – Evropské vysílací unie na adrese www.eurovisionsports.tv/olympics/. Najdete zde nejen všech šest kanálů včetně vysílání v HD, ale také odkazy na vysílání dalších televizních stanic po celé Evropě.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. autor, ktery osocuje mozillu by mel taky dopsat, ze s tim zacala opera a ona byla hlavnim akterem, teprve pak se pridala i mozilla …. takhle to vypada, jak kdyby za to mohl firefox …

  2. Firma Mozilla Corporation, která vyvýjí prohlížeč Mozilla Firefox, je vlastněná firmou Mozilla Foundation. Jak můžete vidět, všude je pouze pojem Mozilla. Opravte tedy, prosím, překlep(?) „Mozzila“.