Nejatraktivnější zaměstnance má Amazon, nejméně atraktivní pracují pro Apple

0

Technologické giganty můžeme srovnávat podle finančních výsledků, hodnocení služeb a produktů nebo počtu zaměstnanců. Seznamovací síť Hinge pro mladé profesionály ale zaměstnance vyhodnotila podle vzhledu. Nejatraktivnějšími byli shledání lidé pracující pro Amazon. Za nimi se umístil Microsoft, pak Google a Facebook.

Až na posledním místě skončil Apple. Když vezmete průměrného uživatele sociální sítě, lidé z Amazonu se nachází 14,2 % nad ním, Microsoft pro změnu 8,2 % nad průměrem a Google 7,2 %. Průměru se velmi blíží Facebook se 2,3 %. Apple se už však propadl pod něj o 0,2 %. Pakliže oddělíte muže od žen, výsledky se změní jen nepatrně.

 

Nejkrásnější ženy pracují pro Microsoft, dále pak Amazon, Google, Facebook a Apple. Na Hinge najdete tři miliony lidí, služba ale zatím nebyla spuštěna v Seattlu. Přitom jde o město, kde sídlí velká část zaměstnanců Microsoftu a Amazonu. Změní se statistiky, až k tomu dojde? Mimochodem, ačkoli prý pro Amazon pracují nejatraktivnější lidé, jsou současně nejméně vybíraví.

Infografika: neatraktivnější zaměstnanci

via GeekWire

Ohodnoťte tento článek!