Nejlepší gadgety z letošního CESu

0

Sony oprášilo nápad s displejem přímo na nose. Samsung ukázal netradiční konvertibilní tablet s Windows 7. Polaroid má sluneční brýle s foťákem a displejem. LG vložil displeje a Wi-Fi do pračky, myčky, pračky i vysavače.

Letošní CES neukázal pouze tablety, smartphony, nudné počítačové komponenty a zaměnitelné notebooky. Vybrali jsme pět odvážných gadgetů, hraček, které si nejspíš nekoupíte, ale měli byste o nich vědět.

Samsung Sliding PC 7: napůl tablet, napůl netbook

Váží kilogram, vypadá jako tablet, ale jednoduchým chvatem z něj uděláte netbook. Sliding PC 7 Series od Samsungu používá 10,1″ dotykový displej s nezvykle vysokým rozlišením 1366 × 768 px a podobně jako nový MacBook Air nepoužívá žádnou mechanickou komponentu. Pevný disk nahradí 32/64GB SSD a optickou mechaniku by do těchto rozměrů nevložil ani Chuck Norris.

Samsung běží na novém Atomu Oak Trail Z670 (1,66 GHz) s 2GB operační pamětí. Na těle najdete po jednom konektoru USB a HDMI. Nechybí 4in1 čtečka paměťovek nebo 1,3Mpx webkamera. Windows 7 HP prý nabootuje za 15 vteřin a výrobce uvádí 9hodinovou výdrž. Základní verze bude stát 699 USD a na trhu se objeví nejdříve v březnu. Také se nemůžete dočkat? Zdroj: Engadget

Pokračování na Cnews.

Nejlepší gadgety z letošního CESu

Ohodnoťte tento článek!