Nejlevnější 4K OLED televize se slevy nedočkala, ale dostane k ní zdarma PS4 Pro

2
LG OLED55B7V
LG OLED55B7V

Kdo před Vánocemi čekal na výraznější zlevnění OLED televizorů, ten musí být zklamaný. Datart srazil cenu 55″ Full HD modelu od LG na 29 000 Kč (běžně stojí o 1000 Kč víc). U vyšší ligy s rozlišením 4K změny nenastaly. Cena nejlevnějšího modelu LG 55EG9A7V se sice neměnila, některé obchody ale nabízejí zajímavé bonusy.

Patro.cz je bez bonusů, ale televizor má za 47 170 Kč. V jiných větších obchodech zaplatíte 50 000 Kč. Už zmíněný Datart přidává čisticí gel a přenosné FM rádio v celkově ceně asi 500 Kč. Zbytečnost. CZC přidává soundbar a subwoofer LG SJ3, který se běžně prodává za 4000 Kč.

LGshop.cz má nejzajímavější akci, v ceně je totiž herní konzole PlayStation 4 Pro. Ta se momentálně prodává okolo 9000 Kč. Stejný bonus najdete také u vyšších úhlopříček, ale ty televizory už stojí stovky tisíc korun.

TIP: OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?

LG OLED55B7V, jak už název napovídá, má úhlopříčku 55 palců. TV má minimální rámečky a tenký je rovněž samotný panel. Podporuje všechny tři rozšířené technologie HDR (HDR10, Dolby Vision, HLG), barevně pokrývá 98,5 % prostoru DCI-P3. Operačním systémem je webOS 3.5.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

 1. Nejlevnější 4K OLED televize se slevy nedočkala.
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  Není důvod být proto smutným.
  Oled televizory jsou energeticky nehospodárné, podobně jako Plazmové televize.
  U nabízených modelů, podle uhlopříčky, se odběr ve Wattech pohybuje kolem 200 až 400 Watt.
  Klasická LCD televize, s inteligentním LED podsvícením, je na tom daleko lépe, zde se spotřeba pohybuje od 25 Wattů do přibližně 100 Watt, zase záleží na uhlopříčce a značce televizoru.
  Televizory Philips obecně Vynikají, ve velmi nízké spotřebě proudu, druhé jsou Sony, nakonec Panasonic.
  Další typy jsem nezjišťoval, ty mají v papírových hodnotách uváděné, podstatně vyšší spotřeby.