Xbox Game Pass jen za polovinu. Za 1500 Kč můžete hrát 100+ her po celý rok

8
Microsoft Xbox Game Pass
Microsoft Xbox Game Pass

Pokud máte doma Xbox One, o službě Game Pass jste už určitě slyšeli. Microsoft vám za měsíční poplatek poskytne katalog více než stovky her, které můžete hrát neomezeně. Objeví se v něm i všechny budoucí tituly vydávané samotným Microsoftem, což vzhledem k tomu, kolik herních studií teď vlastní, je rozhodně zajímavý bonus.

V Game Passu jsou už i jeho letošní novinky Sea of Thieves, State of Decay a hlavně všude chválená Forza Horizon 4. V polovině února tam dorazí ještě Crackdown 3. Měsíční předplatné stojí běžně 259 Kč. Microsoft teď nabízí slevu, takže za první měsíc zaplatíte jen 20 Kč. Pěknou akci ale mají tuzemské e-shopy. JRC nabízí roční předplatné za 1549 Kč, Alza jej má za 1499 Kč. Běžně byste za 12 měsíců zaplatili 3072 Kč.

Xbox Game Pass si můžete vyzkoušet, i když máte jen počítač s Windows 10. Hry, které jsou v programu Xbox Play Anywhere, můžete za jednu cenu mít na konzoli i PC. A platí to i pro tituly zapůjčené přes Game Pass. Katalog pro Xbox čítá přes 100 her, na PC ji je dostupných jen pár.

Kromě těch zmíněných ve druhém odstavci jsou to například ještě Gear of War 4, Halo Wars 1 a 2, Zoo Tycoon, ReCore nebo Hello Neighbor.

Xbox Game Pass jen za polovinu. Za 1500 Kč můžete hrát 100+ her po celý rok
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65.71%) 7 hlasů

8 KOMENTÁŘE

  1. Gamepass na Alze za uvedenou cenu je zde: https://www.alza.cz/media/xbox-game-pass-12-mesicni-predplatne-d5496800.htm
    Ale nevím, zda není první třeba koupit samotný Game Pass (píšou, že to je dobíjecí karta). Nicméně i kdyby ne a pokud byste ho neměli, tak se ho vyplatí si ho jako první koupit, protože na první měsíc stojí 20 Kč, takže takový bonus navíc: https://www.microsoft.com/cs-cz/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0001?rtc=1
    (nezkoušel jsem, ale předpokládám, že pak pravidelné platby půjdou zrušit a nahradit je tím kupónem (y) ).