Nejrozšířenější český pošťák – Seznam Email – konečně vyšel pro Windows Phone

0

Email od Seznamu má přes 11 milionů schránek, z toho 8,2 milionů účtů je aktivních – jejichž uživatelé k nim přistupují alespoň jednou za měsíc. Seznam nejdříve optimalizoval webovou verzi pro mobily, letos na jaře pak vydal plnohodnotnou aplikaci pro Android. Od té doby si ji nainstalovalo mezi 100 až 500 tisíci uživateli.

Včera Seznam vydal mobilní klient i pro platformu Windows Phone. Od verze pro Android se prakticky neliší. Pochopitelně má jiný vzhled dodržující zásady mobilních Windows a Metra, ale funkce jsou podobné.

 

Kromě základní správy pošty si můžete nastavit PIN, díky kterému si vaše e-maily nebude moci po spuštění aplikace číst nikdo cizí. Poštu můžete stahovat pro offline prohlížení, a to buď úplně veškerou, nebo jen tu z posledních 14 dní. V aplikaci si můžete nastavit podpis i upozorňování na nové zprávy. V e-mailech můžete poslat také přílohu, připojit ovšem můžete pouze fotografie.

Celkově jde o sedmou aplikaci, kterou Seznam pro Windows Phone vydal. Už v minulosti se ve Windows Storu objevily Mapy.cz, QR čtečka, Stream.cz, Pohádky, Novinky.cz a SmartMaps.

Nejrozšířenější český pošťák – Seznam Email – konečně vyšel pro Windows Phone
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas